Mary Katrantzou on sündinud Ateenas ja elab Londonis. Tema 2008. aasta lõpunäitus ülisuurte juveelehete trükimustriga trikotaažkleitidest tekitas moetööstuses tormilaine. Ajakirjandus nimetas Mary Katrantzou “Trükikuningannaks”. Prestiižne koostöö on Victoria’s Secret, Longchamp, Moncler, Topshop, Adidas jt. Mary on teinud koostööd ka kunstniku Pablo Bronsteiniga, kujundanud NYC balleti, Pariisi ooperi, Kreeka Rahvusooperi balleti kostüüme ja tema loomingut on eksponeeritud New Yorgi Metropolitani kunstimuuseumis ning Victoria & Alberti muuseumis Londonis.
2020 aastal käivitas @marykatrantzou puhkusekollektsiooni MARY- MARE. Sellesama kuulsa postmargi trükimustriga riietas ta Galateo & Friends luksusliku kinkekarbi pudelid. Need ainulaadsed, piiratud koguses värvilised ja elegantsed karbid sisaldavad 4 ikoonilise postmargitrükiga pudelit, Galateo & Friends kõrgekvaliteediliste oliiviõlide ja äädikatega. See partnerlus on Vahemere traditsioonide ühine tähistamine, kus toit kohtub moega, ühendades Mary Katrantzou meisterlikkuse värvide ja geomeetria alal ning Marco Bonaldo tipptaseme ekstra neitsioliiviõlides.

Galateo & Friends luksuslik disain kinkekarp, milles on 4 x 250ml suurust pudelit:

Kinkekarbis olevaid tooteid Mary Katrantzou Extra Virgin Olive Oil Taggiasca 250 ml, Mary Katrantzou Modena palsamiäädikas 250 ml, Mary Katrantzou Extra Virgin Olive Oil sidruniga 250 ml ja Mary Katrantzou Flamingo Rosé veiniäädikas 250 ml saab osta ka eraldi ilma karbita.