Suvel väga nõutud ja kiiresti läbimüüdud Italesse polucarbon klaasid on taas müügil. Lisaks veiniklaasidele ning Gin & Tonic klaasile, mida kasutatakse edukalt ka vahuveinide serveerimisel jääkuubikutega, lisandus šampanja klaasi kujuga Air Beach Flute.

Italesse valmistab väga erinevaid professionaalseid jäänõusid. Seekord sai nende valikust võetud Plaza sarja valguses helkivad akrüülist jäänõud, nii 1-le kui ka 5-le veini või vahuveinipudelile.

Masterclass sarja peetakse Italesse klaasidest üheks paremaks ning on mõeldud nii professionaalidele kui veiniarmastajatele. Klaasi kuju ja mõõtude eesmärk on tuua välja võimalikult hästi veini sensoorseid omadusi ja avada viinamarjasordi isikupära. Klaasid Xtreme™ crystalline materjalist on väga kõrge kvaliteediga masintöö, erakordselt kerged ja elegantsed. Masterclass sarjas on palju erinevas suuruses klaase. Esimese valikuna saabus müügile Masterclass 48, mis on ideaalne värskete ja elegantsete valgete veinide serveerimiseks. Klaas sobib samuti kergete Provence Rosé veinidele ning suurepäraselt šampanja ja vahuveinide serveerimiseks, sest klaasi põhjas on mullide moodustamiseks spetsiaalne vorm.

Masterclass sari Xtreme™ crystalline materjalist on sobilik nõudepesumasinas pesemiseks, kasutada klaaside pesu programmi temperatuuriga 65 kraadi C. Käsitsi pestes vältida abrasiivseid pesuaineid ja karedaid küürimiskäsnasid.

Masterclass 48 klaasi mõõdud: kõrgus: 245 mm, laiema koha läbimõõt: 78 mm, maht: 480 cc / 16 1/4 oz ja kaal 175 g. Karbis on 6 klaasi.

Masterclass 48
Karbis on 6 klaasi
Sobib ka šampanja ja vahuveinile