Pierpaolo Gaballo 2020 aasta Limited Edition uued käsitsi maalitud keraamilises pudelis ja kinkekarbis oliivõlid Mustkunstnik ja Mees Mütsiga.

Mustkunstnik on fantaasialennukuse ja elujõu sümbol, Inimese väljakutsete allikas, tuues ellu ettearvamatuid seiklusi ja unustamatuid lugusid. Mustkunstnik kujundusega pudelis on keskmise puuviljasusega ekstra neitsioliivõli 100% Peranzana sordist.

Uomo con Capello, tõlkes Mees Mütsiga, on metafooriline austusavaldus Savino Muraglia Seniorile, Frantoio Muraglia asutajale, kes päris 40 hektarit oliivipuid. Tema oli see kübaraga mees, kes otsustas mitte kuulda võtta neid nõuandjaid, kes laitsid maha tema usistuse rajada oliiviõliveski, kus Puglia käsitööliste tipposkustega antakse edasi aroome, maitseid. Savino Muraglia unistus on sajanditega kinnitust saanud tema julgest ja õigest otsusest. Tänaseks on Savino Muraglia Jr. tõstnud ühe Itaalia parima oliivõli oma kaunites Itaalia disainiga keraamilistes pudelites gastronoomiamaailma kaardile ja ihaldusväärseteks kollektsiooniartiklis paljudes kodudes. Mees Mütsiga pudelis on intensiivselt puuviljane ekstra neitsioliivõli 100% Coratina sordist.

Peranzana oliivisordi sensoorne profiil: välimus on kuldne kollane särava rohelise helgiga, aroomis domineerib Peranzana iseloom, kompleksne ja aromaatne, sügav ja puhas tomati, ruccola, redise ja tugev artišoki aisting. Maitses saab kinnitust värske ja intensiivse aroomi iseloom ilma, et muutuks seejuures mõrkjaks või liialt vürtsikaks.

Coratina oliivisordi sensoorne profiil: intensiivne roheline, kuldse varjundiga. Aroomis tulevad esile apteegitilli, artišoki, pipra ja heina lõhn. Maitses on taimsete nüansside rohkus, võimas, rikkalik, fenoolid suurepäraselt sulandunud hästi tasakaalustatud struktuuri. Muljetavaldav lõppmaitse vürtsikate köögivilja toonide ja kestva järelmaitsega.