Frantoio Muraglia Ekstra Neitsioliiviõli Pierpaolo Gaballo Madre Natura 500ml karbis

47,00 

0,5L pudel / 90 €/L

Pierpaolo Gaballo Limited Edition Madre Natura käsitöökeraamika pudelis on keskmise puuviljasusega ekstra neitsioliiviõli 100% Peranzana sordist. Juurde on võimalik osta kinkekott.

Laost otsas

Kirjeldus

Pierpaolo Gaballo Limited Edition Madre Natura (Emake Loodus) on käsitsi valmistatud keraamilises pudelis ja kinkekarbis. Maitselt keskmise puuviljasusega ekstra neitsioliiviõli on valmistatud 100% Peranzana sordist.

Oliivisort: 100% Peranzana.

Päritolu: Itaalia, Puglia

Frantoio Muraglia asutati Itaalias, Puglia pealinnas Andria, ligemale 450 aastat tagasi ning viis generatsiooni on siin valmistanud majesteetliku ekstra neitsioliivõli. Frantoio Muraglia ajalugu algab, kui julge ettevõtmisena Savino Muraglia ostis tänaseni elujõus hiiglasliku Coratina oliivipuu keset 40ha Muraglia kõrgustikku ning hakkas oliividest kivipressiga õli tegema. Trotsides kõiki nõuandjaid, kes ütlesid, et maast ja oliividest pole õnne saada. Savino Juuniori vanavanaisa – “kangekaelne kui muula”, nagu Apuulias öeldakse, kus inimesed tühje sõnu ei tee – mõtles oma peaga ja käivitas õlitootmise, Frantoio Muraglia õlid on nüüd 40 riigis gurmeetoodete riiulitel.

Käsitöölised on Apuulias keraamikat tootnud viis põlvkonda. Savino Muraglia Jr. oli võlunud sellest iidsest keraamilisest õli hoidmise pudelist. Ta soovis seda kasutada oma õli villimiseks, öeldes: „õli hingaks” paremini selle sees ja vähendaks oksüdeerumist.

Peranzana oliivisordi sensoorne profiil: välimus on kuldne kollane särava rohelise helgiga, aroomis domineerib Peranzana iseloom, kompleksne ja aromaatne, sügav ja puhas tomati, ruccola, redise ja tugev artišoki aisting. Maitses saab kinnitust värske ja intensiivse aroomi iseloom ilma, et muutuks seejuures mõrkjaks või liialt vürtsikaks.

Säilitada jahedas ja kuivas kohas, eemal valgus- ja soojusallikatest.

Lisainfo

Mõõtmed 22,9 × 16,4 × 11,5 cm
Bränd

Frantoio Muraglia

Päritoluriik

Piirkond

Suurus

500ml

Toote liik

ekstra väärisoliiviõli