CLASE AZUL nimi tõlkes on “sinine klass”. Klassi tequila kategoorias ja sinine elus olulisest: taevast, merest ja loomulikult sinise agaavi värvist. See nimi viitab ka esimesele käsitööna valminud Clase Azul keraamilisele karahvinile, ikoonilisele Clase Azul Reposado’le. Iga Clase Azul karahvin on käsitsi valmistatud ja maalitud kohalike käsitööliste poolt, väikeses Mehhiko linnas Santa María Canchesdas. Umbes 350 oskustöölist vormivad ja värvivad neid individuaalselt, kasutades Mazahua inimeste iidseid tehnikaid. Iga keraamiline karahvin on ainulaadne kunstiteos, mis sisaldab esivanemate aastatuhandete pärandit. Clase Azul majesteetlikud karahvinid on inspireeritud Mehhiko kultuurist ja seda ümbritsevast loodusest, kuju aga barokkstiilis kaunistatud lauajalast. Kõrgel temperatuuril keraamikaahjus valmistatud karahvini pudelit on mõeldud korduvkasutada, näiteks küünlajalana, lillevaasi või lambialusena. Tänapäeval on tühjad Clase Azul pudelid ihaldatud ka kollektsionääride seas.

25. jaanuaril 2022 kuulutasid Mehhiko esimese luksuslike alkohoolsete jookide brändi Clase Azul Tequila ja Clase Azul Mezcal asutaja ja tegevjuht Arturo Lomeli ning president Juan Sanchez välja uue kaubamärgi identiteedi: Clase Azul México. 1997 aastal loodud ja varem tuntud kui Clase Azul Spirits, muudatus on osa aastapikkusest arengust ja 25. aastapäeval tähistab bränd uue ajastu algust toodete ja kogemuste osas.

Clase Azul Tequila on 100% Blue Weber Agave sordist. Igale joogile on soovituslik serveerimiseks kasutada sobivat jalaga sihvakat flute või tulbikujulist aroomiklaasi.

Eestisse saabus limiteeritud kogus ja parimad restoranid on seda juba oma joogikaarti lisanud. E-poes müügil ei ole ja ostu soovi korral palun kirjutada info@hanssoinholding.com

Clase Azul Reposado decanter