Toskaana veinimõis Castiglion del Bosco asub maaliliste vaadetega Val d’Orcia orus UNESCO kaitsealal. Pärast mitmeid omanike vahetusi viimase 30 aasta jooksul, ostis kinnistu 2003 aastal Salvatore Ferragamo moemaja President, Massimo Ferragamo. Siena lähedal asuv elegantne valdus on suur, kokku 2000 ha ja viinamarjaistanduste all on 150. Kaunil maastikul paikneb Rosewood Castiglion del Bosco luksuslik resort, 23 sviidiga keskaegsetes moderniseeritud hoonetes ning 11 villat. Siin tegutseb kaks restorani, kokakool ja nende tarbeks “farmist lauale” orgaaniline köögiviljaaed. Mõisas asub veel ainult liikmetele mõeldud Itaalia ainus privaatne golfiklubi, mille 18-rajalise golfiväljaku arhitekt on Tom Weiskopf. Loodetavasti on reisimisvõimalused suveks taastunud ja seda 2021. aasta Travel + Leisure 500 parima hotelli hulka maailmas valitud kohta ka külastada saab. Lisaks on see Toskaana elustiili 5 tärni hotellikompleks esimeste hotellide seas maailmas, kes on Forbesi reisijuhiga saanud Sharecare Health Security VERIFIED®.

Castiglion del Bosco on üks Brunello di Montalcino veinikonsortsiumi (1967) 25 asutajaliikmest; Brunello oli üks esimesi Itaalia veine, mis sai kontrollitud päritolunimetuse (DOC) ja kontrollitud ja garanteeritud päritolunimetuse (DOCG). Täna on seal üle 240 liikme. 2016 aastast algas üleminek mahepõllumajandusele.

Castiglion del Bosco Brunello di Montalcino tuleb Capanna viinamarjaaiast, Montalcino loodeosas. Veinimeister on Cecilia Leoneschi. Lisaks Brunello tippveinile valmistatakse veel pehme marjase stiiliga punaveini Dainero, mis on põhiliselt Merlot ja lisatud Sangiovese sorti. Chardonnay aiad jäävad Cortona linna juurde ning vein on värske, karget ja mineraalne. Brunello di Montalcino DOCG suurepärase 2015 aastakäigu veini on võimalus osta ka väikeses 37,5cl pudelis.