Maailma tipprestoranide kokkade ja gastronoomia sõprade poolt hinnatud Itaalia Ekstra Neitsioliivõli Frantoio Muraglia on nüüd saadaval Eestis ja võimalik osta e-POES. Frantoio Muraglia oliivõlide ametlik esindaja ja maaletooja Eestis on Hansson Holding oü.

Frantoio Muraglia asutati Itaalias, Puglia pealinnas Andria, ligemale 450 aastat tagasi ning viis generatsiooni on siin valmistanud majesteetliku ekstra neitsioliivõli.

Käsitsi valmistatud ja maalitud keraamilised 500ml pudelid on ihaldusväärsed kollektsiooni artiklid ja igal aastal antakse välja uusi Limited Edition tooteid.

Frantoio Muraglia 4 erinevat tüüpi õli on nägusates 250ml ja 500ml Essenza klaaspudelites. Klassikalistele õlidele lisaks on väga naturaalse aroomiga Puglia Varsselleri ja Calabria Tšillipipra maitseõlid 200ml Essenza klaaspudelites. Maitse järgi jaotatakse õlid intensiivse ja keskmise puuviljasusega. Frantoio Muraglia valmistab ka värske karakteriga, maheda ja pika järelmaitsega õli oliividest, kust on kivid eemaldatud , orgaanilist ning Grand Cru aia õli.