Nobleza del Sur NOVO Ekstra Väärisoliiviõli 500ml kangaskotis

23,00 

0,5L pudel / 46 €/L

Nobleza del Sur NOVO Ekstra Väärisoliiviõli 100% Picual sordist on aasta esimene õli. Külmpressitud, keskmise intensiivsusega, meeldiva värske puuviljasusega, 500ml klaaspudelis ja kangaskotis.

None must +2,50 € kuldne +2,50 €

Kirjeldus

Nobleza del Sur on aastast 1640 olnud ühe perekonna käes. Asutaja Miguel Sánchez Sagra omas oliivipuid Los Añadios mõisas, Jaén piirkonnas Andaluusias ning 12 põlvkonda hiljem töötavad ja hoolitsevad sama valduse eest järeltulijad Peñuelas-Sagra perekond. Peñuelas-Sagra on põlvest põlve edasi antud traditsioonidele lisanud uusi projekte ning ehitanud uue õliveski. Centenarium Premium sari esindab iga pudeliga perekonna tunnet ja selle väärtust.

​Aceites Nobleza del Sur üle 300 ha oliivisalusid asub Jaén-Andalusia provintsis. Iga farm annab personaalset karakteristikat ja puuviljast profiili selles Vahemerelise kliimaga Guadalimar Jõe läheduse pinnaselt. Olemuselt on nende oliiviõlid kergemad ja värskemad kui Itaalia Puglia piirkonnast.

NOVO EXTRA VIRGIN OLIVE OIL

Oliivisort 100% Picual
Piirkond: Finca Vista Alegre (Castellar, Jaén, Andaluusia, Hispaania) Tootja: Aceites Castellar.

Valmistatud külmpressimisel maksimaalselt 4 tundi alates korjest. 10–14 kg oliive, et saada 1L õli. Varajane korje, oktoobris. Ökoloogiliselt puhas.

Värv oliiviroheline
Puuviljasus keskmine – kõrge

Organoleptiline profiil: Aasta esimene EVOO, mis koguti valitud oliivisaludest. EVOO NOVO tunneb ära oliivirohelise värvi järgi. Suure aromaatse keerukusega, tuues esile oliiviõli, nisuheina, lavendli, tomati ja puuviljanoodid nagu roheline banaan, õun ja roheline mandel. Suus on see väga tasakaalus, väga meeldiva esmamaitsega, kerge mõrkjus ja vürtsikus. Püsiv, õrn ja elegantne. Happesus 0,1º

Sobib: Liha, igat tüüpi roogade valmistamisel. Kala ja karpid, nii toorelt kui ka erinevates kastmetes lisandiks.

Säilitada jahedas, valguse ja kuumuse eest kaitstult.

Lisainfo

Mõõtmed 27 × 19,5 × 10 cm
Bränd

Nobleza del Sur

Tootja

Aceites Castellar

Päritoluriik

Piirkond

Maitseomadused

intensiivne

Suurus

500ml

Toote liik

ekstra väärisoliiviõli