Galateo Edgard Bovier Crudo 10 Eksta Neitsioliiviõli Taggiasca 250ml

17,00 

0,25L pudel / 68 €/L

Gatateo & Friendas Crudo 10 Ekstra Neitsioliiviõli tippkokk Edgard Bovier kollektsioonist. 100% Taggiasca sordist oliiviõli on kerge ja mahedamaitseline. Valmistatud käsitööna ja ei ole filtreeritud. 250ml pudelile on võimalik juurde osta erinevaid kinkekarpe.

Kirjeldus

Galateo & Friends bränd sündis 2002 aastal Arma di Taggia linnas Liguurias. Nende valikusse kuuluvad Extra Virgin Olive Oil Liguuria sordist Taggiasca, palsamiäädikad, veiniäädikad, maitseained ja mitmed Itaalia hõrgutised. Galateo & Friends kontseptsiooni edastatakse sloganiga „hea ilusas“ – Itaalia parimad toiduained disainpakendis. Selle originaalse projekti looja on Marco Bonaldo, kes võttis fookusesse toiduainete väga kõrge kvaliteedi ning serveerimiseks kuulsa rahvusvahelise disaineri Jacqueline Morabito poolt Galateo & Friends jaoks loodud pudelid. Kunstnik kasutas ideena vanaaegseid purke ja andis neile moodsa joone. Elustiili väljendab ka nimi Galateo, Itaalia mõistes Etikett, aristokraatlikud kombed kaasaegsel moel. Galateo teeb koostööd paljude “sõpradega”, kes järgemööda tutvustavad oma originaalloomingut. Disainerid, stilistid, rahvusvaheliselt tuntud peakokad, arhidektid, hotellid üle maailma on oma loovuse ja meisterlikkusega tugevalt kaasa aidanud Galateo kaubamärgi tugevdamisele, muutes tooted luksuslikumaks ja originaalsemaks. Gastronoomiline valik, mis on vallutanud maailma tuntuimate tärnidega restoranide lauad, rõõmustab nüüd toidugurmaane, kes saavad omale koju valida nii oliivõlide, maitseainete, erineva päritoluga soolade, pasta, riiside ja haruldaste spetsialiteetide seast.

Päritolu: Itaalia, Liguria

Ekstra Neitsioliiviõli Taggiasca sordist tippkokk ja restoranipidaja Edgard Bovier kollektsioonist.

Oliivisort: 100% Taggiasca. Filtreerimata. Käsitöötoode, külmpressitud.

Värv: kuldne heledam kollane

Aroom: mitte väga intensiivne, puuviljased nüansid, kerge ja delikaatne, värsked mandlid ja männiseemned.

Maitse: tuntavalt magus ja ümar, vedel ja vaevutuntav kibedus. Järelmaitse on meeldiv, delikaatne ja tasakaalustatud. Happesus alla 0,5%.

Sobib: kalaroad, riisiroad, valge liha ja õrnad kastmed ning kondiitritooted. Tänu kergelt puuviljasele maitsele ja väljendunud magususele ei muuda liigselt toidu oma maitseid.

Säilitada jahedas ja kuivas kohas, eemal valgus- ja soojusallikatest.

 

Lisainfo

Mõõtmed 15 × 9 × 9 cm
Bränd

Galateo & Friends

Päritoluriik

Piirkond

Suurus

250ml