Allahindlus!

Galateo “1” Assolo Late Harvest Extra Virgin Olive Oil Taggiasca portselanpudel 500ml

29,75

Ekstra Neitsioliivõli 100% Taggiasca sordist, mille puhul oliivid on korjatud hilja – aprillis kuni isegi mai. Maitselt delikaatne, pehme ja mahedamaitseline.

Kirjeldus

Galateo & Friends bränd sündis 2002 aastal Arma di Taggia linnas Liguurias. Nende valikusse kuuluvad Extra Virgin Olive Oil Liguuria sordist Taggiasca, palsamiäädikad, veiniäädikad, maitseained ja mitmed Itaalia hõrgutised. Galateo & Friends kontseptsiooni edastatakse sloganiga „hea ilusas“ – Itaalia parimad toiduained disainpakendis. Selle originaalse projekti looja on Marco Bonaldo, kes võttis fookusesse toiduainete väga kõrge kvaliteedi ning serveerimiseks kuulsa rahvusvahelise disaineri Jacqueline Morabito poolt Galateo & Friends jaoks loodud pudelid. Kunstnik kasutas ideena vanaaegseid purke ja andis neile moodsa joone. Elustiili väljendab ka nimi Galateo, Itaalia mõistes Etikett, aristokraatlikud kombed kaasaegsel moel. Galateo teeb koostööd paljude “sõpradega”, kes järgemööda tutvustavad oma originaalloomingut. Disainerid, stilistid, rahvusvaheliselt tuntud peakokad, arhidektid, hotellid üle maailma on oma loovuse ja meisterlikkusega tugevalt kaasa aidanud Galateo kaubamärgi tugevdamisele, muutes tooted luksuslikumaks ja originaalsemaks. Gastronoomiline valik, mis on vallutanud maailma tuntuimate tärnidega restoranide lauad, rõõmustab nüüd toidugurmaane, kes saavad omale koju valida nii oliivõlide, maitseainete, erineva päritoluga soolade, pasta, riiside ja haruldaste spetsialiteetide seast.

“1” ASSOLO Raccolto Tardivo on hiliskorje ekstra neitsioliivõli Taggiasca sordist 500 ml valges portselanpudelis. Pudeliga on kaasas spetsiaalne kork valamiseks.

Oliivisort: 100% Taggiasca.

Päritolu: Itaalia, Liguuria

Ekstra neitsioliivõli hiliskorje Taggiasca oliividest, päikeseliselt Liguuria ranniku mäeküljelt. See on väga haruldane õli, mida toodetakse kõige viimasena, kui ülemistel nõlvadel oliivipuude oliivid valmivad, aprillis ja isegi mais. Madala happesuse ja kõrge polüfenoolisisalduse tõttu on see õli ainulaadne, pehme ning eriti kvaliteetne. See on magus ja ümar, sobib retsepti viimaseks koostisosaks, täiustades rooga oma õrna parfüümiga.

Säilitada jahedas ja kuivas kohas, eemal valgus- ja soojusallikatest.

Lisainfo

Mõõtmed 15 × 9 × 9 cm
Bränd

Galateo & Friends

Päritoluriik

Piirkond

Suurus

500ml