Allahindlus!

Frantoio Muraglia aromaatne maitseõli Fumo Suitsune 250ml

12,33 

0,25L pudel / 58 €/L

Frantoio Muraglia Fumo Suitsumaitseline ekstra neitsioliiviõli 250ml. Valmistatud Itaalias, Puglias Peranzana sordist. Juurde on võimalik osta kinkekarp ja kinkekott.

None Pudeli kinkekarp +1,50 €
None Kinkekott +2,00 €

Kirjeldus

Frantoio Muraglia Fumo suitsuse maitsega ekstra neitsioliiviõli 250ml on valmistatud Itaalias, Puglias, 100% Peranzana sordist. Fumo oliiviõli on 250ml klaaspudelis, mille puhul läbipaistmatu klaas kaitseb oliiviõli valguse eest, mis on üks maitseomadusi halvendav faktor. Kokku 7 maitsevarianti, mis elavdavad Frantoio Muraglia ekstra neitsioliiviõli.

Frantoio Muraglia valmistab eriti loomuliku aroomi ja naturaalse maitsega maitseõlisid sellisel viisil, kus hoolikalt valitud komponendid pressitakse koos oliividega. Fumo, suitsuse maitse puhul on keskmise puuviljasusega ekstra neitsioliivõli Peranzana sordist naturaalselt külmsuitsutatud kohalikku naturaalset puitu kasutades. Ainulaadne oma erakordse lõhna ja maitsenüansside poolest. Elegantne viimistlus, täiustab teie toite ilma nende identiteeti varjamata.

Fumo suitsune maitseõli sobib hästi leivale peale tilgutamiseks, bruschetta suupisteks, maitsetugevuse tõstmiseks aurutatud või hautatud köögiviljade tegemisel, praetud lõhele suitsuse nüansi andmiseks, võib kasutada ka liharoogadega, näiteks praetud maksaga.

Lisainfo

Mõõtmed 22,9 × 16,4 × 8 cm
Bränd

Frantoio Muraglia

Päritoluriik

Piirkond

Maitseomadused

intensiivne, maitsestatud

Kastis

6 pudelit

Suurus

250ml

Toote liik

maitsestatud oliiviõli